سلام به فروشگاه اینترنتی بی تی آر خوش آمدید وارد شوید یا ثبت نام کنید.

آشنایی با فروشگاه اینترنتی بی تی آر

www.btrbuy.com

درباره ما

با توجه به پیشرفت روز افزون علم و فراگیر شدن ابزارهای فناوری و گجت های هوشمند و به سبب آن استفاده از این همه پیشرفت، انسان موظف به یادگیری، استفاده و بکارگیری از این علم در سهولت و انجام کارهای روزمره است.

از آنجا که برای خرید حضوری (خرید از بازار و مغازه) آن هم در میان هیاهو و شلوغی بازارها و خیابان ها و وجود مشکلاتی همچون ترافیک، جای پارک، خستگی و … ، زمان و وقت زیادی نسبت به خریدی که دارید هدر میرود، در این میان با استفاده از همان ابزارها و پیشرفت علمی که ذکر شد میتوان از زمان که با ارزش ترین سرمایه انسانی است به بهترین نحو ممکن استفاده کرد.

اینجاست که صحبت پیرامون خرید غیر حضوری (خرید اینترنتی و آنلاین) پیش می آید، از آنجایی که بحث صرف زمان زیاد در هنگام خرید حضوری ذکر شد، در خرید غیر حضوری شما می توانید فاکتور و عامل زمان را به بهترین شکل ممکن مدیریت و از هدر رفت آن جلوگیری کنید. علاوه بر فاکتور زمان، شما در خرید اینترنتی و آنلاین از مزایای بیشتری نسبت به خرید حضوری بهره میبرید، به عنوان مثال شما میتوانید بدون هزینه های اضافی همچون هزینه رفت و آمد، هزینه پارکینگ و … در خانه و یا محل کار خود به راحتی میتوان یک خرید اینترنتی از میان هزاران کالا داشته باشید.