درباره ما

با توجه به پیشرفت روز افزون علم و فراگیر شدن ابزارهای فناوری و گجت های هوشمند و به سبب آن استفاده از این همه پیشرفت، انسان موظف به یادگیری، استفاده و بکارگیری از این علم در سهولت و انجام کارهای روزمره است.

از آنجا که برای خرید حضوری (خرید از بازار و مغازه) آن هم در میان هیاهو و شلوغی بازارها و خیابان ها و وجود مشکلاتی همچون ترافیک، جای پارک، خستگی و … ، زمان و وقت زیادی نسبت به خریدی که دارید هدر میرود، در این میان با استفاده از همان ابزارها و پیشرفت علمی که ذکر شد میتوان از زمان که با ارزش ترین سرمایه انسانی است به بهترین نحو ممکن استفاده کرد.

اینجاست که صحبت پیرامون خرید غیر حضوری (خرید اینترنتی و آنلاین) پیش می آید، از آنجایی که بحث صرف زمان زیاد در هنگام خرید حضوری ذکر شد، در خرید غیر حضوری شما می توانید فاکتور و عامل زمان را به بهترین شکل ممکن مدیریت و از هدر رفت آن جلوگیری کنید. علاوه بر فاکتور زمان، شما در خرید اینترنتی و آنلاین از مزایای بیشتری نسبت به خرید حضوری بهره میبرید، به عنوان مثال شما میتوانید بدون هزینه های اضافی همچون هزینه رفت و آمد، هزینه پارکینگ و … در خانه و یا محل کار خود به راحتی میتوان یک خرید اینترنتی از میان هزاران کالا داشته باشید.


v3.1.0.6