ارسال سفارش ها به دو روش زیر صورت می گیرد :

 
۱- تحویل اکسپرس یا پست سریع :

پست اکسپرس امکان ارسال سفارش ها را با بالاترین سرعت ممکن به استان ها و شهرهای مختلف را فراهم آورده است.

– زمان تحویل : در صورت ثبت و نهایی کردن سفارش در روز های کاری شنبه تا پنچ شنبه تا ساعت ۱۲ ظهر، امکان ارسال سفارش در همان روز و یا نهایتا در روز بعد امکان پذیر خواهد بود. در غیر این صورت سفارش هایی که بعد از ساعت ۱۲ ظهر و یا روز های پنج شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد از سفارش پردازش و ارسال خواهند شد.

– هزینه ارسال : هزینه ارسال با پست سریع با توجه به وزن محصول و مسافت، تعیین و محاسبه می شود. که هزینه ارسال برای استان تهران ۱۹ هزار تومان و برای سایر استان ها ۲۴ هزار تومان می باشد.

۲- پست پیشتاز :

امکان پست پیشتاز برای سایر شهر هایی که تحت پوشش تحویل اکسپرس نیستند و یا برای آن دسته از مشتریانی که خواهان ارسال سفارش با هزینه کمتر هستند، در نظر گرفته شده است.

– زمان تحویل : در صورت ثبت و نهایی کردن سفارش در روز های کاری شنبه تا پنچ شنبه تا ساعت ۱۲ ظهر، امکان تحویل سفارش به پست مرکزی در همان روز و یا نهایتا در روز بعد امکان پذیر خواهد بود. در غیر این صورت سفارش هایی که بعد از ساعت ۱۲ ظهر و یا روز های پنج شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد از سفارش پردازش و تحویل پست مرکزی داده خواهند شد. زمان تقریبی تحویل سفارش از سوی پست مرکزی حدود ۴۸ تا ۷۲ ساعت می باشد.

– هزینه ارسال : هزینه ارسال با پست پیشتاز با توجه به وزن محصول و مسافت، تعیین و محاسبه می شود. که هزینه ارسال برای استان تهران ۱۲ هزار تومان و برای سایر استان ها ۱۲ هزار تومان می باشد.


– سفارش های بالای ۱۰۰ هزار تومان در سراسر کشور رایگان ارسال خواهند شد.

– ارسال سفارش برای مشتریان شهر کرمان به صورت رایگان می باشد.

– سفارش های شهر کرمان چنانچه تا قبل از ساعت ۱۴ ظهر ثبت و نهایی شوند، سفارش در همان روز یا نهایتاً روز بعد ارسال و تحویل داده خواهد شد.


می‌توانید با کد پیگیری، مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

http://itemtracking.post.ir

v3.1.0.6